آهنگ سینا سرلک به نام پرواز

  • توسط barish
  • ۳ ماه قبل
  • ۰

آهنگ سینا سرلک به نام پرواز

دانلود آهنگ پرواز – سینا سرلک  از رسانه مای آونگ موزیک

Sina Sarlak – Parvaz

آهنگ سینا سرلک به نام پرواز

 

♪ ♫ ♬ » ─── ♫ ♫ ● | متن ترانه | ● ♫ ♫ ─── « ♪ ♫ ♬

 

وقتی تمام من تویی، این رد شدن چیست؟
اینقدر معصومانه با من بد شدن چیست؟

وقتی که تنها تر شدن پایان راه است
آواره ی یک راه بی مقصد شدن چیست؟

حالا دراین خانه را وامی گذاری
داری مرابیهوده تنها می گذاری
می خواهی از من بگذری می دانم اما
داری خودت روی خودت پا می گذاری

وقتی به پایان می رسی، آغاز خود باش
تنها نمان در این سکوت، آواز خود باش

در این قفس جایی برای زندگی نیست
در انتظار لحظه ی پرواز خود باش

با اینکه شاید نیستی تنهاتر از من
سرشار شو از حس خوب دل سپردن

تا کی همیشه اضطرابِ روز پایان؟
تا کی همیشه بی قرارِ وقت رفتن؟

سینا سرلک پرواز

توضیحات

در اینجا به آهنگ “پرواز” از سینا سرلک پرداخته خواهد شد. سینا سرلک یک خواننده و آهنگساز مشهور ایرانی است که در سبک موسیقی پاپ فعالیت می‌کند. این آهنگ در سال ۱۴۰۲منتشر شده و توانسته است مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.

این ترانه با موضوعیتی عاشقانه و احساسی درباره تنهایی و آرزوهای زندگی ساخته شده است. در متن آهنگ، خواننده درباره احساس تنهایی و بی‌قراری خود صحبت می‌کند و از شخص مورد علاقه خود می‌خواهد که احساسات خود را درک کند و او را تنها نگذارد. این آهنگ با صدای قوی و عاطفی سینا سرلک همراه است و استفاده از ملودی‌های زیبا و متن شعری عمیق، آن را به یک قطعه ماندگار در دل مخاطبان تبدیل کرده است.

“پرواز: بین رد شدن و تغییر احساسات”


متن ترانه “پرواز” شروع می‌شود با سوالاتی درباره رد شدن و تغییر در احساسات. خواننده به شخص مورد علاقه خود می‌گوید که چرا اینقدر با او بد شده است و چرا تنها می‌گذاردش. او در ادامه ترانه، شجاعت و اراده را به شخص مورد علاقه خود توصیه می‌کند و به او می‌گوید که در این خانه را وامی‌گذارد و به تنهاییش پایان دهد.

در ادامه، خواننده به شخص مورد علاقه خود می‌گوید که از او عبور کند و خودش را بگذارد. او در نهایت به شخص مورد علاقه خود توصیه می‌کند که وقتی به پایان می‌رسد، با خود آغاز کند و در این سکوت تنها نماند. وی همچنین به او می‌گوید که در انتظار لحظه پرواز خود باشد و در این قفس زندگی نکند.

در پایان، خواننده به شخص مورد علاقه خود می‌گوید که به طوری که ممکن است، تنهاتر از خودش نیست و از لحظات خوب دلسپردن لذت ببرد. او نیز از مدت طولانی اضطراب و بی‌قراری در زندگی خود خسته شده است و از شخص مورد علاقه خود می‌خواهد که این دوره‌ها را پایان دهد.

به طور کلی، آهنگ “پرواز” از سینا سرلک یک قطعه موسیقی عاشقانه و احساسی است که در مورد تنهایی و آرزوهای زندگی صحبت می‌کند. با ملودی‌های زیبا و شعری عمیق، این آهنگ توانسته است در دل مخاطبان خود جا بگیرد و نشان دهد که سینا سرلک همچنان به عنوان یکی از بهترین خوانندگان موسیقی پاپ ایران محسوب می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)
دانلود آهنگ با کیفیت 320 دانلود آهنگ با کیفیت 128
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *